eToys - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
pl: Dane przypadki {1} nie odpowiadają na wprowadzone wiadomości dostępu.

en: a stream
pl: strumień

en: Reading
pl: Czytam

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
pl: Transkrypt jest oknem używanym do rejestrowania i usuwania błędów; przeglądaj odniesienia do #Transkryptu dla przykładu jak w nim pisać.

en: Transcript
pl: Transkrypt

en: The system transcript
pl: Transkrypt systemu

en: Save method with style
    Save method simply
pl: Zapisz metodę wraz ze stylem
    Zapisz jedynie metodę

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
pl: Ta metoda zawiera tekst sformatowany (np. pogrubienie lub kolor tekstu).
    Chcesz zachować tę informację o stylu?

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
pl: Nie odnaleziono przeglądarki internetowej.  Wyświetlić
     kod źródłowy strony?

en: open a browser to view this URL?
pl: otworzyć przeglądarkę aby wyświetlić ten URL?

en: View web page as source
    Cancel
pl: Obejrzyj stronę jako kod źródłowy
    Anuluj
