eToys - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
pl: Miotła do wyrównania Morfów

en: Broom
pl: Szczotka

en: Graphics
pl: Grafika

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
pl: Przeciągnij mnie aby wyrównać z innymi Morfami. Przeciągnij trzymając Shift aby przesunąć nie zmieniając innych Morfów. Przeciągnij mnie drugim klawiszem myszy aby wyrównać do środka.

en: A broom to align shapes with
pl: Szczota do wyrównania kształtów z

en: Connector Broom
pl: Miotła łącząca

en: Connectors
pl: Łączniki
