eToys - en to pap translation catalogue (21 entries)

en: choose new graphic
pap: skohe gráfiko nobo

en: grab new graphic
pap: gara gráfiko nobo

en: change first color
pap: kambia e promé koló

en: change second color
pap: kambia di dos koló

en: linear gradient
pap: gradiente(meskla di koló) linear

en: radial gradient
pap: gradiente (meskla di koló) radial

en: change orientation
pap: kambio di orientashon

en: change origin
pap: kambio di origen

en: Graphics
pap: gráfiko

en: stop playing
pap: stòp di toka

en: text properties...
pap: propiedat di teksto

en: Choose font:
pap: skohe lèter di imprenta

en: turn off smoothing
pap: deskonektá fluides

en: turn on smoothing
pap: konektá fluides

en: set language...
pap: defini idioma...

en: more smoothing
pap: ku mas fluides

en: A short text in a beautiful font.  Use the resize handle to change size.
pap: un teksto kòrtiku den un lèter di imprenta bunita. Uza hèndel kambia tamaño pa kambia e tamaño.

en: TrueType banner
pap: bendera TipoReal

en: edit contents...
pap: redaktá kontenido

en: how to find more fonts...
pap: kon pa buska mas lèter di imprenta

en: load font from web...
pap: baha lèter di imprenta for di wèp
