eToys - en to pap translation catalogue (5 entries)

en: load all extension methods
pap: karga tur método di ekstenshon

en: load class category {1}
pap: karga kategoría de klase {1}

en: load class {1}
pap: karga klase {1}

en: load method
pap: karga método

en: load protocol '{1}'
pap: karga protokòl '{1}'
