eToys - en to pap translation catalogue (24 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
pap: ** EROR!  NO POR HAÑA SKRITURA **

en: A place for text in a window.
pap: Un lugá pa teksto den e bentana/pantaya.

en: Workspace
pap: Area di trabou

en: Ln of a nonpositive number,
pap: Ln di un number non-positivo,

en: Ln of negative number,
pap: Ln di un number negativo,

en: log of a nonpositive number,
pap: log di un number non-positivo,

en: logarithm does not exist
pap: logaritmo no ta eksistí

en: square root of negative number
pap: kuadrat di un number negativo

en: Cannot truncate this number
pap: No por separá e number aki

en: division by zero
pap: reparishon dor di sero

en: Factorial not defined for negative numbers
pap: Faculteitsfunctie no ta definí pa numbernan negativo

en:  is not a number;
    please correct and try again
pap:  no ta number;
    por fabor, korigí i purba di nobo

en: Default
pap: Omití

en: Other windows without color preferences.
pap: Otro bentana/pantaya sin preferensha di koló.

en: inspect model
pap: inspektá modèl

en: {1} has been deprecated. {2}
pap: {1} no ta wòrdú sostené. {2}

en: MaybePutAnotherCategoryHere
pap: PosiblementePoneUnotroKategoriaAki

en: Put the balloon help here
pap: Pone e balòn di asistensia aki

en: PutACategoryHere
pap: PoneKategoriaAki

en: PutFormalNameHere
pap: PoneNòmberOfisialAki

en: Instances of {1} are not indexable
pap: Kasonan di {1} no por wòrdú indeksá

en: File name?
pap: Nòmber di ficha?

en: ClipboardText
pap: TekstodiKlepbòrt

en: This object will always show whatever is on the text clipboard, in a scrollable pane.
pap: E opheto semper lo mustra lokual tin riba e Klepbòrt, den un pantaya desplasabel.
