eToys - en to pap translation catalogue (6 entries)

en: A broom to align Morphs with
pap: basora pa alineá Morphs

en: Broom
pap: basora

en: Graphics
pap: gráfiko

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
pap: hala mi, pa alineá otro Morphs. Hala ku tekla Sheft pa movemi sin afektá otro Morphs. Hala mi ku e di dos botón di ratón pa alineá e sentronan.

en: A broom to align shapes with
pap: basora pa alineá forma

en: Connector Broom
pap: basora pa konektá
