eToys - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: operation not supported
nl: bewerking niet ondersteund

en: Use the journal to delete entries
nl: Gebruik het dagboek om toevoegingen te verwijderen

en: Journal
nl: Dagboek

en: make XO bundle
nl: maak XO bundel

en: wrap as an OLPC XO bundle
nl: verpak als een OLPC XO bundel

en: Making bundle
nl: Maakt bundel

en: Buddies
nl: Kameraden

en: untitled
nl: zonder titel

en: Cannot open {1}
nl: Kan {1} niet openen

en: Inviting buddy ...
nl: Nodig kameraad uit ...

en: Joining activity ...
nl: Meedoen met activiteit ...

en: Looking for shared activity ...
nl: Zoek naar gedeelde activiteit ...

en: Opening journal entry
nl: Opent dagboek toevoeging

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Sugar Navigator Flap
nl: Sugar Navigator Klep

en: Find...
nl: Zoek...

en: File Dialog
nl: Bestand Dialoog

en: The list of files and directories
nl: De lijst van bestanden en mappen

en: Present a virtual display that approximates the actual OLPC display in resolution, centered within the actual Squeak display window.
nl: Toont een virtueel scherm dat het actuele OLPC scherm in resolutie benadert, gecentreet in het actuele Squeak schermvenster.

en: Scale the Squeak display so that it appears to have the same resolution as an OLPC display.  If you resize the Squeak window to approximate the physical dimensions of the real OLPC display, this will result in an appearance that closely resembles the appearance on an OLPC screen.
nl: Schaal het Squeakscherm zo dat het dezelfde resolutie lijkt te hebben als een OLPC scherm.  Als je het Squeak venster de fysieke dimensies van het echte OLPC scherm laat benaderen, dan resulteert dat in een uiterlijk dan zeer veel lijkt op het uiterlijk van een OLPC scherm.

en: Use the normal Squeak display, without applying any special scaling.
nl: Gebruik het normale Squeak scherm, zonder speciale schaling toe te passen.

en: Help
nl: Hulp

en: FIND
nl: ZOEK

en: Find an entry in the Journal.  Hold mouse button down for further options.
nl: Zoek een toevoeging in het dagboek.  Houd de muisknop ingedrukt voor aanvullende opties.

en: hide the tool bar
nl: verberg de werktuigbalk

en: Keep a copy of the current project in the Journal. Hold mouse button down for further options.
nl: Bewaar een kopie van dit project in het Dagboek. Houd muisknop ingedrukt voor meer opties.

en: PUBLISH IT!
nl: PUBLICEER HET!

en: Click here to choose your language.
nl: Klik hier voor je taalkeuze.

en: Make a painting
nl: Maak een tekening

en: Enable sharing. When another user joins, you can exchange objects.
nl: Zet delen aan. Als een andere gebruiker meedoet, kun je voorwerpen uitwisselen.

en: show the tool bar
nl: toon werktuig balk

en: Undo the last change
nl: Maak laatste wijziging ongedaan

en: Click here to toggle using the full screen.
nl: Klik hier om gebruik van volledig scherm te wisselen.

en: display mode
nl: scherm modus

en: Make a Badge
nl: Maak een Insigne

en: My Neighborhood
nl: Mijn Buurt

en: Private
nl: Eigen

en: To start,
    click here
    to create
    a new
    painting.
nl: Om te starten,
    klik hier,
    om een nieuwe
    tekening
    te maken.

en: This is the name of current project.
    You can edit it as well.
nl: Dit is de naam van dit project.
    Je kunt het wel bewerken.

en: Supplies
nl: Bevoorrading

en: Centered Virtual Extent
nl: Gecentreerd Virtueel Uitbreiding

en: No Scaling
nl: Geen Schaling

en: Scaled Virtual Extent
nl: Geschaalde Virtuele Uitbreiding

en: Full Screen
nl: Volledig Scherm

en: Or, click to see Supplies.  
    Choose an object or 
    choose the Object Catalog for more choices.
nl: Of klik om de Bevoorrading te zien.  
    Kies een voorwerp of 
    kies de Voorwerp Catalogus voor meer keuze.

en: color...
nl: kleur...

en: destroy this flap
nl: vernietig dit tabblad

en: height...
nl: hoogte...

en: highlight color...
nl: accentueer kleur...

en: use default gray look
nl: gebruik standaard grijs

en: use default green look
nl: gebruik standaard groen

en: Sugar Navigation Flap
nl: Sugar Navigatie Flap
