eToys - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
nl: Als waar, stel http proxy automatisch in bij Opstarten. Werkt alleen nu met MacOS X

en: Host name or address?
nl: Host naam of adres?

en: Document could not be fetched
nl: Document kon niet worden opgehaald

en: Retry\Give Up
nl: Probeer opnieuw\Geef op

en: operation not supported
nl: bewerking niet ondersteund

en: Server responded: {1}
nl: Server antwoordde: {1}

en: Enter a new file name
nl: Voer een nieuwe bestandsnaam in

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
nl: overschrijf dat bestand
    kies een andere naam
    annuleer

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
nl: Upload voor {1} is niet goed gegaan ({2}).

en: (uploading {1}...)
nl: (aan het opladen {1}...)

en: No projects found for your criteria
nl: Geen projecten gevonden voor jouw criteria

en: Server responded
nl: Server antwoordde

en: (uploading
nl: (aan het opladen

en: An editor for the http proxy settings
nl: Een bewerker voor de http proxy instellingen

en: http proxy editor
nl: http proxy bewerker

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
nl: Proxy Server Genaamd: '{1}' port: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
nl: Stop gebruik Proxy Server.

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accept the proxy settings
nl: Accepteer de proxy instellingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel the proxy settings
nl: Annuleer de proxy instellingen

en: Port:
nl: Poort:

en: Server Name:
nl: Server Naam:

en: HTTP Proxy Editor
nl: HTTP Proxy Bewerker

en: view this attachment
nl: bekijk dit aanhangsel

en: view this image attachment
nl: bekijk dit afbeelding aanhangsel

en: \save this attachment
nl: \bewaar dit aanhangsel
