eToys - en to nl translation catalogue (59 entries)

en: unknown
nl: onbekend

en: A tool for sending messages to other Squeak users
nl: Een werktuig om berichten naar andere Squeak gebruikers te sturen

en: Text chat
nl: Tekst gebabbel

en: IP address for chat partner
nl: IP adres voor babbelpartner

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Send with Return?
nl: Verstuur met Return?

en: Your message to:
nl: Jouw bericht naar:

en: A tool for sending objects to other Squeak users
nl: Een werktuig om voorwerpen naar andere Squeak gebruikers te sturen

en: Fridge
nl: Koelkast

en: Changes between group mode and individuals
nl: Wijzigingen tussen groepmodus en enkelingen

en: the Fridge
nl: de Koelkast

en: You currently are not listening and will not hear a reply.
    Shall I start listening for you?
nl: Je luistert op dit moment niet en zal daarom geen antwoord horen.
    Zal ik beginnen met luisteren voor je?

en: A tool for receiving things from other Squeak users
nl: Een werktuig om dingen van andere Squeak gebruikers te ontvangen

en: Listener
nl: Luisteraar

en: Delete
nl: Verwijder

en: Grab
nl: Pak

en: Morph from
nl: Morf van

en: Click to START listening for messages
nl: Klik voor START luisteren naar berichten

en: Click to STOP listening for messages
nl: Klik voor STOP luisteren naar berichten

en: Incoming communications
nl: Binnenkomende communicatie

en: receiving
nl: ontvangend

en: working
nl: werkend

en: A sign that you accept morphs dropped directly into your world
nl: Een teken dat je morfs ontvangt die direct in jouw wereld worden losgelaten

en: Welcome
nl: Welkom

en: My presence in this world means received morphs may appear automatically
nl: Mijn aanwezigheid in deze wereld betekent dat ontvangen morfs automatisch kunnen verschijnen

en: A tool for sending messages to several Squeak users at once
nl: Een werktuig om berichten automatisch aan verscheidene Squeak gebruikers tegelijk te sturen

en: Text chat+
nl: Tekst babbel+

en: Who are you chatting with?
nl: Met wie babbel je?

en: Click to edit participant list
nl: Klik om deelnemerslijst te bewerken

en: Multi chat with:
nl: Meervoudige babbel met:

en: A tool for collaborating with other Squeak users
nl: Een werktuig om met andere Squeak gebruikers samen te werken

en: Badge
nl: Insigne

en: Get his status now\Send my status now
nl: Neem nu zijn status\Stuur nu mijn status

en: Last name:
nl: Achternaam:

en: \Last message in:
nl: \Laatste bericht in:

en: \Last status check at:
nl: \Laatste status controle om:

en: \Last status in:
nl: \Laatste status in:

en: No connection to:
nl: Geen verbinding met:

en: Open a written chat with this person
nl: Open een geschreven babbel met deze persoon

en: See if this person is available
nl: Kijk of deze persoon beschikbaar is

en: See this person's world (if he allows that)
nl: Bekijk deze persoon's wereld (als hij dat toestaat)

en: Start telemorphic with this person
nl: Start telemorfisch met deze persoon

en: sending
nl: versturend

en: Tell this person about the current project
nl: Vertel deze persoon over het lopende project

en:  would like to see your desktop
nl:  wil graag jouw bureaublad zien

en:  would like to know if you are available
nl:  wil graag weten of je beschikbaar bent

en: Request buffered Nebraska session
nl: Verzoekt gebufferde Nebraska sessie

en: Quit
nl: Verlaten

en: Quit this Nebraska session
nl: Beëindig deze Nebraska sessie

en: Switch between 1x1 and scaled view
nl: Wissel tussen 1x1 en geschaald beeld

en: A button to start the Nebraska desktop sharing server
nl: Een knop om de Nebraska bureaublad delende server te starten

en: Shutdown the server?
nl: Server afsluiten?

en: End Nebrasks session
nl: Beëndig Nebraska sessie

en: Show more or less of Nebraska Status
nl: Toon meer of minder van Nebraska Status

en: --clients--
nl: --klanten--

en:  Nebraska: {1} clients
nl:  Nebraska: {1} klanten

en: backlog:
nl: achterstand:

en: <Nebraska not active>
nl: <Nebraska niet actief>

en: could not connect to server
nl: kan niet met server verbinden
