eToys - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
nl: ** FOUT!  DIT SCRIPT IS ONVINDBAAR **

en: A place for text in a window.
nl: Een plaats voor tekst in een venster.

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Ln of a nonpositive number,
nl: Ln van een niet-positief getal,

en: Ln of negative number,
nl: Ln van een negatief getal,

en: log of a nonpositive number,
nl: log van een niet-positief getal,

en: logarithm does not exist
nl: logaritme bestaat niet

en: square root of negative number
nl: kwadraat van negatief nummer

en: Cannot truncate this number
nl: Kan dit getal niet afkappen

en: division by zero
nl: deling door nul

en: Factorial not defined for negative numbers
nl: Faculteitsfunctie niet gedefinieerd voor negatieve getallen

en:  is not a number;
    please correct and try again
nl:  is geen getal;
    corrigeer dit en probeer het nog eens

en: Default
nl: Standaard

en: Other windows without color preferences.
nl: Andere vensters zonder kleur voorkeuren.

en: inspect model
nl: inspecteer model

en: {1} has been deprecated. {2}
nl: {1} wordt niet langer ondersteund. {2}

en: MaybePutAnotherCategoryHere
nl: MisschienPlaatsAndereCategorieHier

en: Put the balloon help here
nl: Plaats de ballon assistentie hier

en: PutACategoryHere
nl: PlaatsCategorieHier

en: PutFormalNameHere
nl: PlaatsOfficieleNaamHier

en: Instances of {1} are not indexable
nl: Exemplaren van {1} zijn niet indexeerbaar

en: File name?
nl: Bestandsnaam?

en: ClipboardText
nl: KlembordTekst

en: This object will always show whatever is on the text clipboard, in a scrollable pane.
nl: Dit object zal altijd tonen wat er op het plakbord staat, in een rollend venster.
