eToys - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: background
nl: achtergrond

en: use graphic as background
nl: gebruik de afbeelding als achtergrond

en: use the graphic as the background for the desktop
nl: gebruik de afbeelding als achtergrond voor de desktop

en: import all images from here and subdirectories
nl: importeer alle afbeeldingen in deze map en submappen

en: import subdirs
nl: importeer submappen

en: Load all graphics found in this directory and its subdirectories, adding them to the ImageImports repository.
nl: Laad alle afbeeldingen in deze map en al zijn submappen, and voeg ze toe aan de GeïmporteerdeAfbeeldingen repository.

en: import all images from this directory
nl: importeer alle afbeeldingen in deze map

en: import dir
nl: importeer map

en: Load all graphics found in this directory, adding them to the ImageImports repository.
nl: Laad alle afgeeldingen in deze directory, en voeg ze toe aan de GeïmporteerdeAfbeeldingen repository.

en: import
nl: importeer

en: Load a graphic, placing it in the ImageImports repository.
nl: Laad een afbeeling en plaats hem in de GeïmporteerdeAfbeelingen repository.

en: read graphic into ImageImports
nl: lees een afbeelding in de GeïmporteerdeAfbeeldingen repository

en: open a graphic file in a window
nl: open een afbeelding in een venster

en: open graphic in a window
nl: open een afbeelding in een venster

en: set background to a picture
nl: stel achtergrond in als een afbeelding

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Narrow
nl: Smal

en: Normal
nl: Normaal

en: StruckOut
nl: Doorgestreept

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Choose your font
nl: Kies je lettertype

en: external font
nl: extern lettertype

en: new size
nl: nieuwe grootte

en: change color...
nl: verander de kleur...

en: new font name
nl: nieuwe lettertype naam

en: emphasis
nl: nadruk

en: Font styles and sizes
nl: Lettertype stijl en grootte

en: Enter the point size
nl: Puntgrootte invullen
