eToys - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
nl: Probeert een niet-bestaand bestand te hernoemen

en: delete old version
    cancel
nl: verwijder oude versie
    annuleer

en: Failed to rename file
nl: Kan niet hernoemen

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
nl: Probeert een bestand te hernoemen naar
    {1}
    maar dat bestaat al.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
nl: bestand in de gehele inhoud van het bestand, dat naar verwachting Smalltalk code bevat in bestand-uit ("chunk") formaat

en: fileIn entire file
nl: bestandIn geheel bestand

en: filein
nl: bestand in

en: remove lfs
nl: verwijder lfs

en: remove line feeds
nl: verwijder regelovergangen

en: remove line feeds in file
nl: verwijder regelovergangen in bestand

en: create a new file
    choose another name
    cancel
nl: maak nieuw bestand
    kies andere naam
    annuleer

en: Enter a new file name
nl: Voer een nieuwe bestandsnaam in

en: {1}
    does not exist.
nl: {1}
    bestaat niet.

en: Could not delete the old version of that file
nl: Kan oude versie van dat bestand niet verwijderen

en: overwrite that file\choose another name\cancel
nl: overschrijf dat bestand\kies andere naam\cancel

en: Please close this to abort file opening
nl: S.v.p. sluit dit om bestand openen af te breken

en: {1}
    already exists.
nl: {1}
    bestaat al.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose another name
nl: Kies andere naam
