eToys - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
nl: bekijk de state handler class

en: clear log
nl: maak de log leeg

en: start logging all but move and step events
nl: verwijder alle log gegevens behalve verplaatsing and stap events

en: start logging event...
nl: start het loggen van een event...

en: start logging move events
nl: start het loggen van verplaatsings gebeurtenissen

en: start logging step events
nl: start het loggen van stappen

en: stop logging all events
nl: stop het loggen van alle gebeurtenissen

en: stop logging event...
nl: stop het loggen van gebeurtenissen...

en: view log
nl: bekijk de log

en: view state hierarchy
nl: bekijk de toestands hierachie
