eToys - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: decompress to file
nl: decomprimeer naar bestand

en: install
nl: installeer

en: install into new change set
nl: installeer in nieuwe wijzigingenset

en: install the decompressed contents of the file as a body of code in the image: create a new change set and file-in the selected file into it
nl: installeer de gedecomprimeerde inhoud van het bestand als het codelichaam in de afbeelding: maak een nieuwe wijzigingenset en sla het geselecteerde bestand daarin op

en: file in the entire decompressed contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
nl: bestand in de geheel ongecomprimeerde inhoud van het bestand, dat naar verwachting Smalltalk code bevat in het bestand-uit ("chunk") formaat

en: fileIn entire file
nl: bestandIn geheel bestand

en: filein
nl: bestand in

en: view decompressed
nl: bekijk ongecomprimeerd

en: {1}
    appears to be a compressed file.
    Do you want to uncompress it?
nl: {1}
    lijkt een gecomprimeerd bestand.
    Wil je het decomprimeren?

en: compress file
nl: bestand comprimeren

en: compress file using gzip compression, making a new file
nl: comprimeer bestand gebruik gzip compressie, maak een nieuw bestand

en: Unzip a stream
nl: Unzip een stroom

en: Wrong CRC-32 (expected {1} got {2}) (proceed to ignore)
nl: Verkeerde CRC-32 (verwacht {1} was {2}) (doorgaan in te negeren)
