eToys - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
nl: Exemplaren van {1} reageren niet op ingetoetste boodschappen.

en: a stream
nl: een datastroom

en: Reading
nl: Aan het lezen

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
nl: Een Transcripts is een venster bruikbaar voor logging en debugging; doorzoek referenties naar #Transcript voor voorbeelden hoe je het kunt schrijven.

en: Transcript
nl: Afschript

en: The system transcript
nl: Het systeem verslag

en: Save method with style
    Save method simply
nl: Sla Methode op met stijl
    Sla methode eenvoudig op

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
nl: Deze methode bevat voor het eerst stijlen (bijv vet of gekleurde tekst).
    Weet u zeker dat u de stijlinfo wilt opslaan?

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
nl: Geen webverkenner gevonden.  Broncode
    weergeven?

en: open a browser to view this URL?
nl: webverkenner openen voor deze URL?

en: View web page as source
    Cancel
nl: Pagina als broncode weergeven
    Annuleren
