eToys - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
nl: Een bezem om Morphs mee uit te lijnen

en: Broom
nl: Bezem

en: Graphics
nl: Afbeeldingen

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
nl: Sleep mij om andere Morphs uit te lijnen. Sleep mij met Shift ingedrukt om alleen mij te verplaatsen. Sleep mij met tweede muisknop om alle middelpunten op te lijnen.

en: A broom to align shapes with
nl: Een bezem om vormen mee op te lijnen

en: Connector Broom
nl: Bezem voor verbindingen

en: Connectors
nl: Verbinders
