eToys - en to ne translation catalogue (13 entries)

en:  height=
ne: ॒_उचाई=

en:  width=
ne: _चौडाई=

en: show time
ne: समय देखाउ

en: Type
ne: प्रकार

en: closed
ne: बन्द

en: Camera
ne: क्यामेरा

en: 256 colors
ne: २५६ रङ्गहरू

en: 256 grays
ne: २५६ खैरोहरू

en: 4 grays
ne: ४ खैरोहरू

en: black and white
ne: कालो र सेतो

en: original
ne: सुकुको

en: Cancel
ne: रद्द

en: press here to configure the video device
ne: भिडियो यन्त्र मिलाउनको लागी यहाँ थिच
