eToys - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: open zip
ne: जिप खोल

en: what to show...
ne: के देखाउने...

en: What to show
ne: के देखाउने

en: Abandon
ne: छोड

en: New {1} Name?
ne: नयाँ {1} नाम?

en: {1}Name
ne: {1} नाम

en: NO FILE SELECTED
ne: केही फाइल छानिएको छैन

en: Really delete {1}?
ne: सँच्चीकै मेट्ने {1}?

en: copy (c)
ne: प्रतिलिपी

en: cut (x)
ne: काट्नुहोस् (x)

en: do again (j)
ne: पुन् गर (j)

en: do it (d)
ne: गर (d)

en: find again (g)
ne: फेरी फेला पार (g)

en: find...(f)
ne: फेला पार...(f)

en: inspect it (i)
ne: जाँच (i)

en: more...
ne: चलचित्र

en: paste (v)
ne: टाँस्नुहोस (v)

en: paste...
ne: टाँस्नुहोस....

en: print it (p)
ne: मुदर्ण  गर्नुहोस् (p)

en: undo (z)
ne: अघिको स्िथित (z)

en: NewFileName?
ne: नयाँ फाइलको नाम?

en: add new file
ne: नयाँ फाइल थप

en: delete
ne: मेट

en: delete the seleted item
ne: छानेको वस्तु हटाऊ

en: rename
ne: नाम फेर

en: rename file
ne: फाइलको नाम फेर

en: date
ne: मिति

en: name
ne: नाम

en: OK
ne: हुन्छ

en: Save
ne: उस्तै

en: Please select a file
ne: एउटा फाइल छानिदिनुस

en: Find...
ne: भेट्टाऊ

en: cancel
ne: रोक

en: hit here to cancel
ne: रोक्नको लागी यहाँ हान

en: ok
ne: हुन्छ

en: okay
ne: हुन्छ

en: Cancel
ne: रद्द

en: Cancel this search
ne: यो खोजी रोक

en: start over...
ne: पुन सुरु...

en: Can't delete {1}
    Select another file
ne: हटाउन सकिएन {1}
     अर्को फाइल छान

en: Select Another File
ne: अर्को फाइल छान
