eToys - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Loading
ne: शीर्षक

en: cancel
ne: रोक

en: code font...
ne: अक्षर छान

en: turn sound off
ne: आवाज बन्द गर

en: turn sound on
ne: आवाज बन्द गर

en: Bright
ne: दाँया

en: White
ne: सेतो

en: Search
ne: खोज

en: Cancel
ne: रद्द

en: Loading
ne: शीर्षक

en: Objects
ne: वस्तुहरु

en: Tools
ne: यन्त्रहरु

en: WARNING
ne: सावधान

en: install
ne: स्थापित गर

en: New File Name?
ne: नयाँ फाइलको नाम

en: EMPTY
ne: खाली

en: Please type your name:
ne: तपाईको नाम लेख्नुहोस्:

en: Your Name
ne: तपाईको नाम
