eToys - en to ne translation catalogue (123 entries)

en: connectedTo
ne: जोडिएको

en: destinationConnected
ne: लक्ष्य सँग जोडिएको

en: destinationDisconnecting
ne: लक्ष्यबाट बिछोडिदै

en: Connector Button
ne: जडानगर्ने कुचो (औजार)

en: add label
ne: सूचकपत्र थप

en: delete
ne: मेट

en: line border color...
ne: रेखा किनारको रङ्ग...

en: line border width...
ne: रेखा किनारको चौडाई...

en: line color...
ne: रेखाको रङ्ग...

en: line width...
ne: रेखाको चौडाई...

en: make button
ne: बटन बनाउ

en: straighten
ne: सिधा पार

en: make smooth line
ne: चिल्‍लो रेखा बनाऊ

en: new arrow...
ne: नयाँ तिर

en: New line border width?
ne: रेखा किनारा को नयाँ चौडाई

en: New line width?
ne: रेखाको नयाँ चौडाई?

en: end...
ne: अन्त्य...

en: attach to...
ne: ...सँग जोड

en: delete shape...
ne: आकार हटाउ

en: connect to nothing
ne: केही सँग नजोड

en: move
ne: सार

en: properties...
ne: गुणहरु

en: lock text
ne: पाठ ताला लगाउ

en: unlock text
ne: पाठ ताला हटाऊ

en: duplicate view only
ne: नक्कली दृश्य मात्र

en: lock all text
ne: सबै पाठमा ताला

en: unlock all text
ne: सबै पाठबाट ताला हटाउ

en: smooth edges
ne: कुनाहरु चिल्‍लो पार

en: Choose font for text:
ne: पाठको लागि अक्षर छान:

en: Choose font:
ne: अक्षर छान:

en: A UML package shape
ne: UML पोकाको आकार

en: UML Package
ne: UML पोका

en: add swim lane
ne: पौडी गर्ने बाटो थप

en: delete swim lane
ne:  पौडी गर्ने बाटो हटाउ

en: A circle shape with text inside
ne: भित्र पाठ भएको वृत्त

en: A diamond shape with text inside
ne: भित्र पाठ भएको समचतुर्भज

en: A happy face
ne: खुशी मुहार

en: A pointing hand shape with text inside
ne: पाठ भएको हातजस्तो आकार

en: A sad face
ne: दुखी मुहार

en: AND Gate
ne: एण्ड गेट

en: An 'and gate' shape with text inside
ne: भित्र पाठ भएको 'एण्ड गेट'

en: An 'or gate' shape with text inside
ne: भित्र पाठ भएको 'अर गेट'

en: An 'xor gate' shape with text inside
ne: भित्र पाठ भएको 'एक्स अर गेट'

en: Another pointing hand
ne: अर्को हातजस्तो आकार

en: CircleCurve
ne: घेरा वक्र

en: Diamond
ne: हिरा

en: Happy face
ne: खुशी मुहार

en: OR Gate
ne: OR द्वार

en: Pointing Hand
ne: देखाउने हात

en: Pointing Hand2
ne: देखाउने हात२

en: Sad face
ne: दुखी मुहार

en: XOR Gate
ne: XOR द्वार

en: Ellipse
ne: अण्डाकार वृत्त

en: An elliptical or circular shape with text
ne: पाठ भएको अण्डाकार वा गोलो वृत

en: Text Ellipse
ne: पाठ भएको वृत

en: A UML note shape
ne: UML टिपोट आकार

en: Note
ne: टिपोट

en: turn off smoothing
ne: चिप्लोपन हटाउ

en: turn on smoothing
ne: चिप्लोपन हाल

en: set scaling
ne: स्केलिङ्ग मिलाउ

en: turn smoothing off
ne: चिल्‍लो बनाउने बन्द गर

en: turn smoothing on
ne: चिल्‍लो बनाउने बन्द गर

en: A UML class symbol that can read its text from a Squeak class
ne: युय्मएल बर्ग चिन्ह जसले आफ्नो पाठ  स्क्विक बर्ग बाट लिन्छ

en: STClass
ne: STबर्ग

en: become composite
ne: संगठित हुनू

en: add text
ne: पाठ थप

en: add text block
ne: पाठ दल थप

en: delete line
ne: रेखा मेट

en: delete text
ne: पाठ हटाऊ

en: delete text block
ne: पाठ दल मेट

en: emphasis...
ne: दबाब

en: set font for this text
ne: यो पाठ को लागि जल्भान्ड राख

en: text properties...
ne: पाठका गुणहरु

en: hide lower text
ne: तल्लो पाठ लुकाऊ

en: A UML class symbol
ne: एउटा UML बर्ग को चिन्ह

en: Class
ne: वर्ग

en: Enhanced Text
ne: सुन्योजित अक्षर

en: choose font...
ne: अक्षर छान

en: Text that you can grab and move around (click to edit)
ne: पाठ जुन तिमी समातेर चलाउन सक्छौ ( सम्पादन गर्न यहाँ थिच )

en: font...
ne: फन्ट...

en: Cancel
ne: रद्द

en: OK
ne: हुन्छ

en: copy name
ne: नामको प्रतिलिपि बनाऊ

en: find...
ne: भेट्टाऊ

en: remove
ne: हटाउ

en: rename
ne: नाम फेर

en: Attachment Point Adjuster
ne: अनुरक्ति मिलाउने

en: Attachment Adjuster
ne: अनुरक्ति मिलाउने

en: Add Array
ne: कृम थप

en: Enter the number of H and/or V APs to create; use 0 for none
ne: बनाऊनको लागि चाहिएको जति H र/कि V AP's हरु दिनुहोस ; केहि नचाहिएमा 0 हाल्नुहोस

en: Add
ne: थप

en: Default
ne: पुर्वनिर्धारित

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Make movable
ne: चलाउन मिल्ने बनाऊ

en: Make non-movable
ne: चलाउन नमिल्ने बनाऊ

en: Turn grid off
ne: ग्रडलाई बन्द गर्नुहोस

en: Turn grid on
ne: ग्रडलाई खोल्नुहोस

en: A buttonBar for State Machine drawings
ne: स्टेट मसिन चित्रहरुको लागि बटनबार

en: A buttonBar for UML Class Diagrams
ne: युय्मएल बर्ग चित्रहरुको लागि बटनबार

en: An empty buttonBar that you can add to
ne: खालि बटनबार जाहा तपाइले थप्न सक्नुहुन्छ

en: Class ButtonBar
ne: क्लास बटनबार

en: Class diagram Flap
ne: क्लास चित्र फ्ल्याप

en: add button
ne: बटन थप

en: remove bar label
ne: सूचक पत्र हटाऊ

en: Enter label:
ne: सूचकपत्र हाल

en: Choose Font
ne: अक्षर छान:

en: Choose font
ne: अक्षर छान:

en: Install
ne: स्थापित गर

en: Sample
ne: नमुना

en: Write code
ne: कोड लेख

en: Install with what name?
ne: के नामले स्थापीत गर्ने?

en: remove label
ne: सूचक पत्र हटाऊ

en: set target
ne: निशान राख

en: Text
ne: पाठ

en: A label
ne: सूचकपत्र थप

en: Label
ne: लेबल

en: Maker Button
ne: बटन बनाउ

en: Title
ne: शिर्षक

en: A UML end state shape
ne: UML टिपोट आकार

en: A UML State shape
ne: UML टिपोट आकार

en: A UML start state shape
ne: UML टिपोट आकार

en: State
ne: स्थिति

en: code font...
ne: अक्षर छान
