eToys - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: a stream
ne: अ स्ट्रिम

en: Reading
ne: पढिरहेको॒

en: The system transcript
ne: प्रणाली विवरण

en: Save method with style
    Save method simply
ne: प्रकृयालाई शैलीका साथ संग्रहित गर्नुस
    प्रकृयालाई सामान्य रुपले संग्रहित गर्नुस

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
ne: यो प्रकृया मा पहिलो पटक शैली प्रयोग गरिएको छ (जस्तै गाढ़ा र रङ्ग भएको अक्षर).
    प्रकृयाको शैली विवरण संग्रह गर्ने हो?

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
ne: वेब-ब्राउजर भेटाउन सकिएन।॒॒
    पानाको श्रोत हेर्ने?

en: open a browser to view this URL?
ne: ब्राउजरको मार्फत यो URL खोल्ने ?

en: View web page as source
    Cancel
ne: वेब पेजको HTML श्रोत हेर्ने 
    रद्द गर्ने
