eToys - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Phone number?
mr: टेलिफ़ोन नंबर

en: calibration
mr: कॅलिब्रेशन_

en: hide adjustments
mr: सुव्यवस्था लपवा

en: show adjustments
mr: सुव्यवस्था दाखवा

en: sort by frequency
mr: वारंवारतानुसार वेगळा करा

en: sort by level
mr: स्तरानुसार वेगळा करा
