eToys - en to mr translation catalogue (6 entries)

en:  height=
mr: उंची=

en:  width=
mr: रुंदी=

en: Camera
mr: कॅमरा

en: 256 colors
mr: २५६ रंग

en: black and white
mr: कृष्णधवल

en: original
mr: मुळ स्वरूपात
