eToys - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: <no> create textual references to dropped morphs
mr: कामाची फ़ईल/ पुरवणी जोडा

en: <yes> create textual references to dropped morphs
mr: पाठ्य पुस्तकाचे संधर्भ

en: append contents of file...
mr: कामाची फ़ईल/ पुरवणी जोडा

en: save contents to file...
mr: काम फ़ईल  मध्ये सुरक्षित ठेवा

en: Exact Match
mr: अचूक जोडी
