eToys - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Loading
mr: वाचणे

en: code font...
mr: अक्षर प्रकार निवडा

en: load a package version
mr: परिवर्तन/अनुवाद केलेले पॅकेज चढवा

en: choose language
mr: भाषा निवडा

en: Loading
mr: वाचणे
