eToys - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: change font
mr: अक्षर प्रकार निवडा

en: Text
mr: शब्द

en: Next
mr: शब्द

en: choose new graphic...
mr: नवीन ग्राफीक निवडा

en: Next:
mr: शब्द

en: choose graphic...
mr: नवीन ग्राफीक निवडा

en: Tile
mr: नाव

en: Test
mr: शब्द

en: change arguments
mr: सारांश बदला

en: none
mr: काहीही नाही

en: Column
mr: स्तंभ

en: Row
mr: रांग

en: Graphics
mr: चित्रकला

en: Arrow
mr: बाण
