eToys - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: open as Flash
mr: फ्लॅश मद्ये ऊघडा

en: open file as flash
mr: फ़ाइल फ़्लँश च्या स्वरूपात उघडा

en: remove all actions
mr: सर्व कृती बंध करा

en: add project target
mr: प्रकल्पाचे लक्ष्य निवडा

en: remove project target
mr: प्रकल्पाचे लक्ष्य काढा

en: show compressed size
mr: लहान बघा

en: more smoothing
mr: चांगला आकार

en: turn off smoothing
mr: आकार बंद करा

en: turn on smoothing
mr: आकार चालू करा

en: Flash Player
mr: फ्लॅश प्लेयर

en: continue playing
mr: खेळायचे चालू ठेवा

en: stop playing
mr: खेळायचे थांबा
