eToys - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: PhonePad
mn: утасны суурь-тавиур

en: A device for dialing by tone.
mn: тон-горимд залгах төхөөрөмж

en: Multimedia
mn: Олон төрлийн орчин

en: dial to...
mn: .. руу залгах

en: Phone number?
mn: утасны дугаар

en: You should adjust 'cut off level' to find range well.
mn: хязгаарын утгыг сайн тогтоохын тулд “тайрах төвшин”-г тохируулах хэрэгтэй

en: FFT size (currently
mn: Фурьегийн хурдан хувиргалтын хэмжээ

en: Sampling rate (currently
mn: хэмжилтийн хурд- хугацааны тодорхой агшнуудад харгалзах тасралтгүй үргэлжлэх дохиог хэмжиж авах хурд

en: WorldStethoscope
mn: Стетоскоп

en: A device for analyzing phenomena as sounds
mn: дууны үзэгдлийг задлан шинжлэх зориулалттай төхөөрөмж

en: Menu
mn: Цэс

en: Start
mn: Эхлэх

en: Stop
mn: Зогс

en: calibration
mn: тохиргоо

en: cut off level
mn: тайрах төвшин

en: Data
mn: Огноо

en: Signal
mn: Дохио

en: Sonogram
mn: Сонограм

en: Spectrum
mn: Спектр

en: hide adjustments
mn: тохируулгыг далдлах

en: show adjustments
mn: тохируулгыг харуулах

en: data
mn: огноо

en: set FFT size
mn: FFT хэмжээ суулгах

en: set sampling rate
mn: өгөгдөл унших хурдыг суулгах

en: signal
mn: дохио

en: sonogram
mn: сонограм

en: spectrum
mn: спектр

en: On
mn: Ажиллуул-асаа

en: range finder mode
mn: хязгаарын хэмжээ хайгчийн горим

en: sort by frequency
mn: давтамжаар эрэмблэх

en: sort by level
mn: төвшингээр нь эрэмблэх
