eToys - en to mn translation catalogue (45 entries)

en:  height=
mn: өндөр=

en:  width=
mn: өргөн=

en: height in pixels
mn: пикселийн тоогоор тодорхойлогдох өндөр

en: keep ratio
mn: харьцааг хадгалах

en: width in pixels
mn: пикселийн тоогоор тодорхойлогдох өргөн

en: <unknown option>
mn: тодорхойгүй опци

en: Frame extent
mn: кадрын хэмжээ

en: show time
mn: үзүүлэх цаг

en: Type
mn: Хэлбэр

en: the frame extent in pixels
mn: пикселээр хэмжигдэх кадрын цар хүрээ

en: the test image includes the time
mn: шалгалтын дүрс нь хугацааг мөн харуулна

en: the type of the test image
mn: шалгалтын дүрсний хэлбэр

en: DEFAULT - The palette the camera liknes most
mn: АНХНЫ ТАВИЛ- камерын байнгын өнгөний нийлүүр

en: RGB24 - 24bit RGB
mn: 24 битийн RGB

en: RGB32 - 32bit RGB
mn: 32 битийн RGB

en: YUV422 - YUV422 capture
mn:  YUV422 - YUV422 шүүрэлт

en: Palette
mn: өнгөний

en: the palette of the test image
mn: шалгалтын дүрсний өнгөний зохицолдоо

en: closed
mn: битүү, хаалттай

en: no connected video device id: {1}
mn: холбогдоогүй видео төхөөрөмжийн дугаар

en: A player for video devices like cameras, video capturers, etc.
mn: видео камер, видео хураагуур г.м төхөөрөмжийн тоглогч

en: Camera
mn: камер

en: Multimedia
mn: Олон төрлийн орчин

en: 256 colors
mn: 256 өнгө

en: 256 grays
mn: гэрэлтэлтийн 256 төвшин

en: 4 grays
mn: гэрэлтэлтийн 4 төвшин

en: black and white
mn: хар ба цагаан

en: original
mn: анхдагч

en: configure video device
mn: видео төхөөрөмжийг тохируулах

en: reset statistics
mn: статистик үзүүлэлтийг анхны төлөвт оруулах

en: start showing statistics (in Transcript)
mn: статистик үзүүлэлтийг харуулах

en: stop showing statistics (in Transcript)
mn: статистик үзүүлэлтийг харуулахыг зогсоох

en: the video device has not parameters to configure
mn: Энэ видео төхөөрөмж тохируулгын параметргүй юм байна

en: Video Device Configuration
mn:  видео төхөөрөмжийн ажлын горимын тохиргоо

en: Accept
mn: зөвшшөрөх

en: Cancel
mn: Болих

en: cancel changes made and close panel
mn: хийсэн өөрчлөлтөө больж, самбарыг хаах

en: keep changes made and close panel
mn: хийсэн өөрчлөлтөө хадгалж, самбарыг хаах

en:   Brightness ({1}%)
mn: гэрэлтэлт

en:   Contrast ({1}%)
mn: ялгарал

en:  Auto Extent
mn: авто-цар горим

en: Turn auto-extent on or off
mn: авто-цар горимыг асаах эсвэл унтраах

en: Configure Video Device
mn: видео төхөөрөмжийн ажлын горимыг тохируулах

en: press here to configure the video device
mn: видео төхөөрөмжийн ажлын горимыг тогтоохын тулд энд дар

en: Properties for {1}
mn: {1}-д хамаарах онцлог чанарууд
