eToys - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
mn: Хэрвээ үнэн бол эхлэх үед автоматаар бүрэн эрхтэй http суулгах Зөвхөн MacOS X дээр одоо ажилла

en: Host name or address?
mn: Эзэмшигчийн нэр эсвэл хаяг?

en: Document could not be fetched
mn: Баримт дуудаж болсонгүй

en: Retry\Give Up
mn: Дахан оролдох\Бууж өгөх

en: operation not supported
mn: үйл ажиллагаа дэмжигдээгүй

en: Server responded: {1}
mn: Сервер хариуцах: {1}

en: Enter a new file name
mn: Шинэ файлын нэр оруулах

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
mn: тэр файлны дээрээс бичих
    өөр нэр сонго
    хүчингүй болгох

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
mn: (1)ийг ачаалахад(2)-т амжилттай болсонгүй

en: (uploading {1}...)
mn: (1)-ийг оруулж бана...

en: No projects found for your criteria
mn: Таны шалгуурт төсөл олдсонгүй

en: Server responded
mn: Сервер хариулсан

en: (uploading
mn: дээш ачаалж байна

en: ...)
mn: …)

en: An editor for the http proxy settings
mn: http эрх бүхий засагчийн орчин

en: http proxy editor
mn: http эрх бүхий засагч

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
mn: Эрх бүхий серверийн нэр: (1)

en: Stop using Proxy Server.
mn: Эрх бүхий засагчийг зогсоо

en: Accept
mn: зөвшшөрөх

en: Cancel
mn: Болих

en: HTTP Proxy Editor
mn: HTTP Эрх бүхий засагч

en: view this attachment
mn: энэ хавсаргалтыг харах

en: view this image attachment
mn: зургийн хавсаргалтыг харах

en: \save this attachment
mn: хавсаргалтыг хадгал
