eToys - en to mn translation catalogue (70 entries)

en: open
mn: нээх

en: open as movie
mn: кино маягаар нээх

en: open file as movie
mn: кино маягаар файлыг нээх

en: Back one frame
mn: Нэг кадраар ухар

en: Forward one frame
mn: Нэг кадраар урагшил

en: Go to final page
mn: Сүүлчийн хуудас руу очих

en: Go to first page
mn: Эхний хуудас руу очих

en: Invoke menu
mn: уриалах цэс

en: Play backward
mn: буцааж тоглуул

en: Play forward
mn: урагш тоглуул

en: Scan by slider
mn: слайдаар ажиглах

en: Stop playback
mn: Буцааж тоглуулахыг зогсоох

en: add sound track
mn: киноны дуу нэмэх

en: end clip here
mn: клипийг энд зогсоох

en: hide sound track
mn: киноны дууг нуух

en: make a new movie
mn: шинэ кино хийх

en: make thumbnail
mn:  хар ноорог хийх

en: open movie file
mn: киноны файл нээх

en: show sound track
mn: киноы дууг харуул

en: Choose a movie file to open
mn: Киноны файл нээхээр сонгох

en: add soundtrack
mn: киноны дуу нэмэх

en: create JPEG movie from folder of frames
mn: кадрын хавтаснаас JPEG кино шинээр хийх

en: create JPEG movie from MPEG
mn: MPEG-ээс JPEG кино шинээр хий

en: create JPEG movie from SqueakMovie
mn:  SqueakMovie-ээс JPEG кино шинээр хийх

en: remove all soundtracks
mn:  киноны бүх дууг буцаа

en: set frame rate
mn: кадрын хурдыг суулгах

en: turn off repeat (now on)
mn: давталтыг унтраа (одоо асаа)

en: turn on repeat (now off)
mn: давталтыг асаа (одоо унтраа)

en: Frame rate?
mn: кадрын хурд ?

en: New movie name?
mn: Шинэ киноны нэр?

en: Quality level (1 to 100)?
mn: Чанарын төвшин (1 ээс 100)

en: advanced
mn: шинэчлэгдсэн

en: next frame (->)
mn: дараагийн кадр

en: open file (o)
mn: файл нээх

en: play (p)
mn: тоглуул

en: previous frame (<-)
mn: өмнөх кадр

en: rewind (r)
mn: (r) буцааж ороох

en: stop (s)
mn: (s) зогсоох

en: subtitles
mn: дэд гарчиг

en: zoom
mn: томруулах багасгах

en: File not found: {1}
mn: {1} файл олдсонгүй

en: Not an MPEG or JPEG movie file: {1}
mn: {1} нь MPEG эсвэл JPEG киноны файл биш

en: opening the file, please wait
mn: файл нээж байна, түр хүлээнэ үү

en: select a video file
mn: видео файл сонгох

en: Desired frames per second?
mn: Хүссэн секундэд өнгөрөх кадрын тоо

en: Path changed. Enter new one for:
mn: Зам өөрчлөгдсөн. Шинээр оруулах:

en: open subtitles file (u)
mn: дэд гарчгийн файл (u)-г нээх

en: set subtitles background color
mn: дэд гарчгийн арын талбарыг өнгийг суулгах

en: set subtitles color
mn: дэд гарчгийн өнгийг суулгах

en: set subtitles font
mn: дэд гарчгийн фонт суулгах

en: turn off full screen
mn: бүтэн дэлгэц унтраах

en: turn on full screen
mn: бүтэн дэлгэц асаах

en: A player for MPEG and JPEG movies
mn: MPEG болон JPEG кино тоглуулагч

en: MPEGPlayer
mn: MPEG тоглуулагч

en: Multimedia
mn: Олон төрлийн орчин

en: A Player for MPEG movies
mn: MPEG кино Тоглуулагч

en: Movie Player
mn: Кино Тоглуулагч

en: open file in an MPEG player
mn: MPEG тоглуулагч дээр файлыг нээх

en: play
mn: тоглуул

en: play in MPEG player
mn: MPEG тоглуулагч дээр тоглуул

en: Menu
mn: Цэс

en: Open
mn: Нээх

en: Play
mn: Тогло

en: Rewind
mn: буцааж эргүүлэх

en: Stop
mn: Зогс

en:  end
mn:  төгсөх

en: start
mn: эхлэх

en:   soft
mn:   зөөлөн

en:  loud
mn:  чанга

en: Quit
mn: Гарах
