eToys - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
mn: алдаа. ИЙМ БИЧИГЛЭЛ АЛГА

en: A place for text in a window.
mn: цонхон дахь текстийн байрлал

en: Workspace
mn: АжлынОронЗай

en: Ln of a nonpositive number,
mn: эерэг бус тооны натурал логарифм

en: Ln of negative number,
mn: сөрөг тооны натурал логарифм

en: log of a nonpositive number,
mn: сөрөг бус тооны логарифм

en: logarithm does not exist
mn: логарифм байхгүй

en: square root of negative number
mn: сөрөг тооноос язгуур авах

en: Cannot truncate this number
mn: энэ тоог нарийвчлах боломжгүй

en: division by zero
mn: тэг тоонд хуваах оролдлого

en: Factorial not defined for negative numbers
mn: сөрөг тооны фактриалыг тодорхойлох боломжгүй

en:  is not a number;
    please correct and try again
mn:  тоо биш байна
    засварлаад дахин хийж үз

en: Other windows without color preferences.
mn: өнгөний тодорхойломжгүй бусад цонхнууд

en: inspect model
mn: загварыг шалгах

en: {1} has been deprecated. {2}
mn: {1} хориглов {2}

en: Put the balloon help here
mn: дэлгэрэнгүй тайлбарыг энд байрлуул

en: PutACategoryHere
mn: ЭндЗэрэглэлийгБайрлуул

en: PutFormalNameHere
mn: ХийсвэрНэрийгЭндБайрлуул

en: Instances of {1} are not indexable
mn: {1}-ийн жишээг индекслэх боломжгүй

en: File name?
mn: Файлын нэр?

en: This object will always show whatever is on the text clipboard, in a scrollable pane.
mn: энэ объект нь clipboard санах ой болон гүйдэг ..  юу байхаас үл хамааран үргэлж харуулж байна
