eToys - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: background
mn: суурь

en: use graphic as background
mn: график дүрсийг суурь болгож хэрэглэх

en: use the graphic as the background for the desktop
mn: тухайн графикийг компьютерийн дэлгэцийн суурь зураг болгон хэрэглэх

en: import all images from here and subdirectories
mn: энд байгаа болон дэд хавтсанд байгаа бүх зургийг оруулж ирэх

en: import subdirs
mn: дэд хавтаснуудыг оруулж ирэх

en: Load all graphics found in this directory and its subdirectories, adding them to the ImageImports repository.
mn: энэ хавтас болон түүний дэд хавтсанд байгаа бүх графикийг ДүрсИмпорт агуулахад нэмж ачаал

en: import all images from this directory
mn: энэ хавтасны бүх зургийг импортлох

en: import dir
mn: хавтасыг импортлох

en: Load all graphics found in this directory, adding them to the ImageImports repository.
mn: энэ хавтасны бүх графикийг ДүрсИмпорт агуулахад нэмж ачаал

en: import
mn: импорт-оруулах

en: Load a graphic, placing it in the ImageImports repository.
mn: дүрсийг ачаалахдаа ДүрсИмпорт агуулахад байрлуул

en: open
mn: нээх

en: open a graphic file in a window
mn: цонхонд байгаа график файлыг нээх

en: open graphic in a window
mn: GIF форматын график файлыг цонхонд нээх

en: set background to a picture
mn: зургийн арын фоныг тогтоох

en: Bold
mn: бүдүүн

en: Italic
mn: итали маягийн

en: Narrow
mn: хавчиг

en: Normal
mn: хэвийн

en: Underlined
mn: Доогуур зураастай

en: Choose your font
mn: фонтоо сонго

en: external font
mn: гадаад фонт

en: new size
mn: шинэ хэмжээ

en: change color...
mn: өнгийг өөрчлөх..

en: emphasis
mn: цохолт

en: Font styles and sizes
mn: фонтын хэлбэр, хэмжээ

en: Enter the point size
mn: цэгийн эсвэл заагчийн хэмжээг оруул
