eToys - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
mn: Энэ файл нь ({1}) одоогийнхоос ({2}) шинэлэг юм. Шинэ файл нь үл дэмжигдэх үйлдлүүд  агуулж магадгүй тул та үргэлжлүүлэх үү?

en: open
mn: нээх

en: open as Flash
mn: Флаш адил нээ

en: open file as flash
mn: Файлыг флаш мэт нээ

en: Enter the Smalltalk code to execute:
mn: Кодыг Smalltalk дээр бичиж ажиллуул

en: remove all actions
mn: бүх үйлдлүүдийг устгах

en: add project target
mn: Төслийн зорилго нэмэх

en: remove project target
mn: Төслийн зорилго устгах

en: show compressed size
mn: шахсан хэмжээг харуул

en: more smoothing
mn: бүүр гөлгөр

en: turn off smoothing
mn: толийлгохоо боль

en: turn on smoothing
mn: толийлгох

en: make controls
mn: хяналт үүсгэ

en: open sorter
mn: Ялгагч нээх

en: Flash Player
mn: Флаш тоглуулагч

en: continue playing
mn: цааш тоглуулах

en: play
mn: тоглуул

en: stop
mn: зогсоох

en: stop playing
mn: тоглохыг зогсоо
