eToys - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
mn: байхгүй файлын нэрийг өөрчлөх оролдлого

en: delete old version
    cancel
mn: хуучин хувилбарыг устгах 
    болих

en: Failed to rename file
mn: файлын нэрийг өөрчлөх үед алдаа гарлаа

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
mn: файлын нэрийг {1} болгон өөрчлөхийг оролдох ба өмнө байсан 
    байна.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
mn: тухайн файлын бүхэл агуулгын файлыг гаргах форматанд үүсч болох

en: fileIn entire file
mn: файл доторх бүхэл файл

en: filein
mn: файл дотор

en: remove lfs
mn: устгах

en: remove line feeds
mn: мөр шилжүүлгийг устгах

en: remove line feeds in file
mn: файл дахь мөр шилжүүлгийг устгах

en: create a new file
    choose another name
    cancel
mn: шинэ файл үүсгэх
    өөр нэр сонго
    болих

en: Enter a new file name
mn: Шинэ файлын нэр оруулах

en: {1}
    does not exist.
mn:  Алга байна

en: Could not delete the old version of that file
mn: энэ файлын хуучин хувилбарыг устгаж чадсангүй

en: overwrite that file\choose another name\cancel
mn: тэр файлыг дарж бич\өөр нэр сонго\болих

en: Please close this to abort file opening
mn: файл нээх ажиллагааг зогсоохын тулд үүнийг хаа

en: {1}
    already exists.
mn: өмнө байсан

en: Cancel
mn: Болих

en: Choose another name
mn: өөр нэрийг сонго
