eToys - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
mn: Транскрипт гэдэг нь хянах, шалгахад хэрэглэгддэг цонх. Ишлэлд хандаж үзвэл, Транскрипт рүү хэрхэн бичиж болох тухай жишээ байдаг

en: Transcript
mn: Транскрипт

en: The system transcript
mn: Системийн дамжуулсан бичлэг

en: Save method with style
    Save method simply
mn: Хэв маягтай хадгалах арга
    энгийнээр хадгалах арга

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
mn: Энэ арга анхны удаа хэв маягтай агуулга байна (жишээ нь бүдэг эсвэл өнгөт бичиг).
     Чи үнэхээр энэ хэв маягийн мэдээлэл хадгалахыг хүсэж байна уу?

en: open a browser to view this URL?
mn: энэ вебсайтыг веб хөтөчөөр үзэх үү?

en: View web page as source
    Cancel
mn: Энэ веб хуудсыг эх сурвалжаар нь үзэхБолих
