eToys - en to km translation catalogue (20 entries)

en: choose new graphic
km: ជ្រើសរើសក្រាហ្វិក​ថ្មី

en: grab new graphic
km: ចាប់យកក្រាហ្វិក​ថ្មី

en: change first color
km: ប្តូរពណ៌ទីមួយ

en: change second color
km: ប្តូរពណ៌ទីពីរ

en: change orientation
km: ប្តូរទិសដៅ

en: change origin
km: ប្តូរភាពដើម

en: stop playing
km: ឈប់លេង

en: choose new graphic...
km: ជ្រើសរើសក្រាហ្វិក​ថ្មី

en: text properties...
km: ជម្រើសអក្សរ

en: Choose font:
km: ជ្រើសរើសពុម្ពអក្សរ

en: turn off smoothing
km: ចាកចេញដោយរលូន

en: turn on smoothing
km: ចាប់ផ្តើមដោយរលូន

en: none
km: សំគាល់

en: Choose a new graphic
km: ជ្រើសរើសក្រាហ្វិក​ថ្មី

en: Move
km: ផ្លាស់ប្ដូរ

en: move
km: ផ្លាស់ប្ដូរ

en: more smoothing
km: ធ្វើ​អោយ​កាន់​តែ​រលូន

en: edit contents...
km: កែ​តំរូវ​មាតិកា

en: how to find more fonts...
km: មធ្យោបាយ​អ្វី​ដែល​អាច​ស្វែង​រក​ពុម្ព​អក្សរ

en: load font from web...
km: ទាញ​យក​ពុម្ពអក្សរ​ពី​អ៊ិនធឺណែត
