eToys - en to km translation catalogue (15 entries)

en: open as Flash
km: បើកជាហ្លាស់

en: open file as flash
km: បើកឯកសារក្នុងហ្លាស់

en: Enter the Smalltalk code to execute:
km: បញ្ជូលសំឡេងខ្លីជាសញ្ញាណដើម្បីធ្វើសកម្មភាព

en: remove all actions
km: លុបចោល​សកម្មភាព​ទាំង​អស់

en: set custom action
km: ជ្រើស​ជំរើស​សកម្មភាព

en: add project target
km: បន្ថែម​គំរោង​សកម្មភាព

en: remove project target
km: លុបចោល​គំរោង​សកម្មភាព

en: show compressed size
km: បង្ហាញទំហំដែលបង្រួញ

en: more smoothing
km: ធ្វើ​អោយ​កាន់​តែ​រលូន

en: turn off smoothing
km: ចាកចេញដោយរលូន

en: turn on smoothing
km: ចាប់ផ្តើមដោយរលូន

en: make controls
km: ធ្វើតាមបញ្ជា

en: open sorter
km: បើកជាពួក

en: continue playing
km: បន្តការលេង

en: stop playing
km: ឈប់លេង
