eToys - en to km translation catalogue (8 entries)

en: The characters in my contents
km: វត្ថុទីមួយនៅក្នុងមាតិការបស់ខ្ញុំ

en: The first character in my contents
km: វត្ថុទីមួយនៅក្នុងមាតិការបស់ខ្ញុំ

en: The last character in my contents
km: វត្ថុទីមួយនៅក្នុងមាតិការបស់ខ្ញុំ

en: heading
km: កំបុងអាន

en: collections
km: ជំរើស

en: first element
km: វត្ថុទីមួយ

en: The first object in my contents
km: វត្ថុទីមួយនៅក្នុងមាតិការបស់ខ្ញុំ

en: movie controls
km: ធ្វើតាមបញ្ជា
