eToys - en to km translation catalogue (36 entries)

en: move
km: ផ្លាស់ប្ដូរ

en: properties...
km: ជម្រើស

en: duplicate view only
km: ត្រួតគ្នាមើលឃើញតែមួយគត់

en: set all fonts to...
km: គំណត់ពុម្ភអក្សរទាំងអស់

en: Choose font for text:
km: ជ្រើស​រើស​ពុម្ពអក្សរ​សំរាប់​អត្ថបទ

en: Choose font:
km: ជ្រើសរើសពុម្ពអក្សរ

en: A happy face
km: ទឹកមុខ​រីករាយ

en: A sad face
km: ទឹកមុខ​មាន​ទុក្ខ​ព្រួយ

en: AND Gate
km: និងទ្វា

en: Another pointing hand
km: ដៃផ្សេងទៀតកំពុងតំរង់

en: CircleCurve
km: គូស​រង្វង់

en: Diamond
km: ពេជ្រ

en: Happy face
km: ទឹកមុខ​រីករាយ

en: OR Gate
km: ឬ ទ្វា

en: Pointing Hand
km: ចង្អុល​ចំ​ដៃ

en: Pointing Hand2
km: ចង្អុល​ចំ​ដៃ២

en: Sad face
km: ទឹកមុខ​មាន​ទុក្ខ​ព្រួយ

en: XOR Gate
km: ឬ ទ្វា

en: Note
km: សំគាល់

en: turn off smoothing
km: ចាកចេញដោយរលូន

en: turn on smoothing
km: ចាប់ផ្តើមដោយរលូន

en: turn smoothing off
km: បិត​ដោយ​រលូន

en: turn smoothing on
km: បើក​ដោយ​រលូន

en: add text
km: បន្ថែមអក្សរ

en: add text block
km: បន្ថែមអក្សរធំ

en: delete line
km: លុបបន្ទាត់ចេញ

en: delete text
km: លុបអក្សរចេញ

en: delete text block
km: លុបអក្សរធំចេញ

en: set font for this text
km: កំណត់ពុម្ភអក្សរសំរាប់អត្ថបទនេះ

en: text properties...
km: ជម្រើសអក្សរ

en: hide lower text
km: លាក់អក្សរដែលទាបជាង

en: Class
km: ថ្នាក់

en: acceptedTextContents
km: បានទទួលយកមាតិកាអក្សរ

en: None
km: សំគាល់

en: Choose Font
km: ជ្រើសរើសពុម្ពអក្សរ

en: Choose font
km: ជ្រើសរើសពុម្ពអក្សរ
