eToys - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Rename
it: rinomina

en: Tile
it: Titolo

en: FFT size (currently {1})
it: dimensione FFT  (attualmente

en: Sampling rate (currently {1})
it: Frequenza di campionamento (attualmente

en: paste...
it: incolla...

en: Repeat
it: ripeti

en: New file name?
it: NewFileName?

en: camera
it: Videocamera
