eToys - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: PhonePad
fa: لايه تلفون

en: A device for dialing by tone.
fa: يك دستگاهي براي شماره گيري توسط آهنگ.

en: Multimedia
fa: چندرسانه ی

en: dial to...
fa: زنگ زدن به...

en: Phone number?
fa: شماره تلفون؟

en: You should adjust 'cut off level' to find range well.
fa: شماباید قسمت قطع شده رامیزان کنید تا محدوده را خوبترپیدا کنید

en: FFT size (currently
fa: اندازه FFT (فعلاً

en: Sampling rate (currently
fa: ميزان نمونه گيري

en: WorldStethoscope
fa: گوشي ضربان سنج جهاني

en: A device for analyzing phenomena as sounds
fa: يك دستگاهي براي تجزيه پديده ها چون صداها

en: Menu
fa: لیست

en: Start
fa: شروع

en: Stop
fa: توقف

en: calibration
fa: درجه بندی

en: cut off level
fa: برش سطح

en: Data
fa: اطلاعات

en: Signal
fa: علامت

en: Sonogram
fa: سونوگرام

en: Spectrum
fa: بینایی

en: hide adjustments
fa: تنظيمات را پنهان كن

en: show adjustments
fa: تنظيمات را نشان بده

en: Bias
fa: تمایل به یک طرف

en: add a graph...
fa: یک گراف اضافه کنید

en: data
fa: اطلاعات

en: set FFT size
fa: اندازه تعیین کن FFT

en: set sampling rate
fa: میزان نمونه گیری را تعیین کن

en: signal
fa: علامت

en: sonogram
fa: سونوگرام

en: spectrum
fa: بینایی

en: On
fa: روشن

en: range finder mode
fa: حالت دريافتگر محدوده

en: sort by frequency
fa: دسته بندی  توسط فریکانس

en: sort by level
fa: دست بندی توسط سطح
