eToys - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: operation not supported
fa: عملیات حمایت نگردیده است

en: Use the journal to delete entries
fa: برای پاک کردن اقلام ها از ژورنال استفاده کنید

en: Journal
fa: ژورنال

en: make XO bundle
fa: مجموعه اکس اورابساز

en: wrap as an OLPC XO bundle
fa: به حیث مجموعه اکس اوی OLPC بپیج

en: Making bundle
fa: درحال ساختن بسته

en: Buddies
fa: دوستان

en: untitled
fa: بدون عنوان

en: Cannot open {1}
fa: {1}بازکرده نمیتواند

en: Joining activity ...
fa: فعالیت درحال وصل شدن

en: Looking for shared activity ...
fa: درحال جستجوی فعالیت تقسیم شده

en: Opening journal entry
fa: درحال بازکردن چیزهای ثبت شده یادداشت روزمره

en: Etoys Project
fa: پروژه Etoys

en: Unnamed
fa: بی نام

en: Sugar Navigator Flap
fa: برگه هدایتگر شوگر

en: Find...
fa: پیدا کردن

en: File Dialog
fa: سندمحاوره

en: The list of files and directories
fa: لیست اسناد وکتاب راهنماها

en: Present a virtual display that approximates the actual OLPC display in resolution, centered within the actual Squeak display window.
fa: معرفی یک نمایش واقعی که نمایش واقعی او ال پی سی را تفکیک پذیرمیسازددربین نمایش پنجره واقعی جیرجیرک درمرکزقرارگرفته است

en: Scale the Squeak display so that it appears to have the same resolution as an OLPC display.  If you resize the Squeak window to approximate the physical dimensions of the real OLPC display, this will result in an appearance that closely resembles the appearance on an OLPC screen.
fa: تفکیک پذیری مانند نمایش او ال پی سی را دارد/اگرشما پنجره جیرجیرک را دوباره اندازه میکنید تا اندازه های فزیکی نمایش واقعی او ال پی سی را تفکیک نماید /نتیجه این دریک ظاهرشدن خواهد بود تا تشبیه کردن نزدیک آن با نمایش درصفحه او ال پی سی خواهدبود  اگرشما پنجره جیرجیرک را دوباره اندازه میکنید تا اندازه های فزیکی نمایش واقعی او ال پی سی را تفکیک نماید /نتیجه این دریک ظاهرشدن خواهد بود تا تشبیه کردن نزدیک آن با نمایش درصفحه او ال پی سی خواهدبودنمایش جیرجیرک را میزان نمایید که آیا این تفکیک پذیری مانند نمایش او ال پی سی را دارد/اگرشما پنجره جیرجیرک را دوباره اندازه میکنید تا اندازه های فزیکی نمایش واقعی او ال پی سی را تفکیک نماید /نتیجه این دریک ظاهرشدن خواهد بود تا تشبیه کردن نزدیک آن با نمایش درصفحه او ال پی سی خواهدبود

en: Use the normal Squeak display, without applying any special scaling.
fa: نمایش عادی جیرجیرک را بدون درخواست اندازه مخصوصی استعمال کنید

en: Help
fa: کمک

en: FIND
fa: پیداکردن

en: PUBLISH IT!
fa: این را چاپ کنید

en: Click here to choose your language.
fa: اینجا کلیک کنید تا زبان شمارا تغییردهد

en: Make a painting
fa: یک نقاشی بسازید

en: Enable sharing. When another user joins, you can exchange objects.
fa: عملیه نشانزنی را فعال کن  زمانیکه استفاده کننده دیگری وصل میشود شما میتوانید که اشیاء را تبادله نمایید

en: Undo the last change
fa: تغییر آخر را باطل سازید

en: display mode
fa: نوعیت نمایش

en: Make a Badge
fa: یک نشان بساز

en: My Neighborhood
fa: همسایه من

en: Private
fa: شخصی

en: To start,
    click here
    to create
    a new
    painting.
fa: برای شروع/اینجا کلیک کنید تا یک نقاشی جدیدی را ایجاد نماید

en: This is the name of current project.
    You can edit it as well.
fa: این نام پروژه فعلی است /شما همچنان میتوانید این را تنظیم کنید
    شما همچنان میتوانید این را تنظیم کنید

en: Supplies
fa: تدارکات

en: Centered Virtual Extent
fa: اندازه واقعی درمرکزقرارگرفت

en: No Scaling
fa: اندازه کردن نیست

en: Scaled Virtual Extent
fa: اندازه واقعی درمرکزقرارگرفت

en: Full Screen
fa: همه صفحه

en: Or, click to see Supplies.  
    Choose an object or 
    choose the Object Catalog for more choices.
fa: یا کلیک کنید که موجودی هارا ببینید  
    یک شی را انتخاب کنید/فهرست شی ء را برای انتخاب بیشترانتخاب کنید

en: color...
fa: رنگ

en: destroy this flap
fa: این برگه را ازبین ببر

en: height...
fa: بلندی

en: highlight color...
fa: رنگ اشاره شده...

en: use default gray look
fa: دید خاکی قراردادی را استفاده کنید

en: use default green look
fa: دیدسبزقراردادی را استفاده نمایید

en: Sugar Navigation Flap
fa: برگه هدایتگر شوگر
