eToys - en to fa translation catalogue (67 entries)

en: accept (s)
fa: قبول کن(s)

en: cancel (l)
fa: لغوکن(l)

en: copy (c)
fa: کاپی کن (c)

en: cut (x)
fa: حذف کن (x)

en: debug it
fa: اینرا اشکال زدائی کن

en: do again (j)
fa: دوباره انجام بده (j)

en: do it (d)
fa: انجام بده این را (d)

en: explore it (I)
fa: اینرا کاوش کن (I)

en: find again (g)
fa: دوباره پیدا کن (g)

en: find...(f)
fa: پیدا کن(f)

en: inspect it (i)
fa: این را بازرسی کن (i)

en: more...
fa: بیشتر...

en: paste (v)
fa: چسپاندن (v)

en: paste...
fa: چسپاندن

en: print it (p)
fa: این را چاپ کن (p)

en: set search string (h)
fa: رشته جستجورا تعیین کن (h)

en: show bytecodes
fa: کودهای بایت را نشان بده

en: undo (z)
fa: برگشت (z)

en: browse it (b)
fa: اینرا جستجوکن (b)

en: change sets with it
fa: مجموعه هارا بااین تغیر بده

en: choose language
fa: زبان را انتخاب کن

en: class comments with it
fa: نظرات صنفی با این

en: class names containing it
fa: نامهای صنفی شامل این

en: definition of word
fa: تعریف لفظ

en: explain
fa: تشریح

en: file it in (G)
fa: فایلها در این (G)

en: implementors of it (m)
fa: اسباب این (m)

en: method source with it
fa: منبع اسلوب با این

en: method strings with it (E)
fa: ریشه های اسلوب بااینE

en: pretty print
fa: چاپ قشنگ

en: pretty print with color
fa: چاپ قشنگ با رنگ

en: printer setup
fa: برپایی چاپگر

en: recognizer (r)
fa: شناسنده (r)

en: references to it (N)
fa: مرجعه ها به این (N)

en: save contents to file...
fa: محتویات را به فایل ثبت کن...

en: selectors containing it (W)
fa: انتخاب کننده های شامل این (W)

en: send contents to printer
fa: محتویات را به چاپگر بفرست

en: senders of it (n)
fa: ارسال کنندگان این (n)

en: set alignment...
fa: تعین صف بندی

en: set font... (k)
fa: تعین رسم الخط... (k)

en: set style... (K)
fa: تعین اسلوب... (K)

en: spawn (o)
fa: تولید مثل (o)

en: special menu...
fa: لست مخصوص...

en: tiles from it
fa: کاشی ها ازین

en: translate it
fa: اینرا ترجمه کن

en: verify spelling of word
fa: الفبای این لفظ را تحقیق کن

en: centered
fa: مياني

en: justified
fa: برابر

en: left flush
fa: چپ تراز

en: right flush
fa: راست تراز

en: bold
fa: ضخیم

en: italic
fa: مایل

en: narrow
fa: باریک

en: normal
fa: عادی

en: struck out
fa: بيرون برآمده

en: underlined
fa: زیرخط کشیده شده

en: Comparison to Clipboard
fa: مقايسه با تخته رسم

en: Exact match
fa: تطبيق عيني

en: Find what?
fa: چی را پیدا کند؟

en: nothing to save.
fa: چیزی برای ثبت وجود ندارد

en: nothing to print.
fa: چیزی برای چاپ وجود ندارد

en: Save changes before quitting?
fa: قبل از خاموش کردن تغییرات را حفظ کنید؟

en: Choose a display depth
    (it is currently {1})
fa: یک نمایش را عمیق انتخاب کنید این فعلا است{1})

en: File name?
fa: نام سند

en: Caution! This method may have been
    changed elsewhere since you started
    editing it here.  Accept anyway?
fa: اخطار این روش ممکن است درجای دیگر تغییرداده شده است اززمانیکه شما دراینجا تنظیم کردن را آغازکرده ایید  بهرحال قبول؟

en: Sorry that name is already used
fa: متأسفم که نام قبلاً استعمال شده است

en: Changes have not been saved.
    Is it OK to cancel those changes?
fa: تغییرات حفظ نشده است
    این درست است که آن تغییرات رالغوکرد؟
