eToys - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Kindly edit the description
fa: لطفا مشخصات را تنظیم نمایید

en: arrowheads
fa: سرتیرکها

en: arrows
fa: تیرها

en: bottom center
fa: پایین مرکز

en: bottom left
fa: پایین به طرف چپ

en: bottom right
fa: پایین به طرف راست

en: bottom to top
fa: پایین به بالا

en: bouncing
fa: پرشی

en: button down
fa: دکمه پایین؟

en: button up
fa: دکمه بالا؟

en: center
fa: مرکز

en: color
fa: رنگ

en: complex alt framed
fa: چوکات شده را مخلوط کن alt

en: complex alt inset
fa: افزودگی رامخلوط کن alt

en: complex alt raised
fa: افزایش داده شده رامخلوط کن alt

en: complex framed
fa: چوکات شده را مخلوط کن

en: complex inset
fa: افزودگی را مخلوط کن

en: complex raised
fa: افزایش داده شده رامخلوط کن

en: do not rotate
fa: دوران نده

en: dots
fa: نقاط

en: flip left right
fa: چپ به راست ضربت بزن

en: flip up down
fa: بالابه پایین ضربت بزن

en: global rect
fa: سه گوشه عمومی

en: global square
fa: مربع عمومی

en: inset
fa: افزایش

en: justified
fa: برابر

en: left center
fa: چپ به مرکز

en: left to right
fa: چپ به راست

en: linear
fa: خطی

en: lines
fa: خط ها

en: local rect
fa: سه گوشه محلی

en: local square
fa: مربع محلی

en: log scale
fa: مقیاس ثبت وقایع

en: none
fa: هیچ

en: raised
fa: افزایش داده شدraised

en: right center
fa: راست به مرکز

en: right to left
fa: راست به چپ

en: rigid
fa: سخت

en: rotate
fa: چرخش

en: shrink wrap
fa: پیچیدن را جمع کنید

en: simple
fa: ساده

en: space fill
fa: فضاپراست

en: stick
fa: عصا/چسپیدن

en: top center
fa: بالابه مرکز

en: top left
fa: بالابه چپ

en: top right
fa: بالا به راست

en: top to bottom
fa: بالا به پایین

en: while pressed
fa: زمانیکه فشارداده شد

en: wrap
fa: پيچيدن

en: decrease by
fa: کاهش یافتن توسط

en: divisible by
fa: قابل ساخت توسط

en: increase by
fa: افزایش یافتن توسط

en: multiply by
fa: متعدد شدن توسط

en: A tool for browsing the full protocol of an instance.
fa: یک ابزاربرای جستجوی پروتوکول کامل ازیک نمونه

en: Instance Browser
fa: جستجوگرنمونه

en: A tool for browsing the full protocol of a class.
fa: یک ابزاربرای جستجوی پروتوکول کامل ازیک طبقه یا صنف

en: Lexicon
fa: فرهنگ

en: Choose a vocabulary
    blue = current
    red = imperfect
fa: یک فرهنگ لغات را انتخاب کن/آبی=فعلی/سرخ=ناقص

en: decimal places...
fa: جاهای اعشاری

en: Lets you choose how many decimal places should be shown in readouts for this variable
fa: به شما اجازه میدهد که انتخاب نمایید چی مقدارجاهای اعشاری باید دربلند خواندن هابرای این متغییرنشان داده شود
