eToys - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: background
fa: پس زمينه

en: use graphic as background
fa: گرافيك را بحيث پس زمينه بكار ببر

en: use the graphic as the background for the desktop
fa: گرافيك را بحيث پس زمينه در روميزي بكار ببر

en: import all images from here and subdirectories
fa: همه عكس ها را ازينجا و پوشه هاي ذيلي وارد كن

en: import subdirs
fa: پوشه هاي ذيلي را وارد كن

en: Load all graphics found in this directory and its subdirectories, adding them to the ImageImports repository.
fa: همه گرافيك هاي كه در اين پوشه و پوشه هاي ذيلي آن يافت ميگردد را اجراء كن، با اضافه نمودن آنها به انبار واردات عكس

en: import all images from this directory
fa: همه عكس ها را ازين پوشه واردکن

en: import dir
fa: پوشه را وارد كن

en: Load all graphics found in this directory, adding them to the ImageImports repository.
fa: همه گرافيك هاي كه در اين پوشه يافت ميگردد را اجراء كن، با اضافه نمودن آنها به انبار واردات عكس

en: import
fa: وارد كردن

en: Load a graphic, placing it in the ImageImports repository.
fa: يك گرافيك را با جابجاكردن آن در انبار واردات عكس اجراء كن

en: read graphic into ImageImports
fa: گرافيك را در واردات عكس بخوان

en: open
fa: باز

en: open a graphic file in a window
fa: يك سند گرافيك را در يك کلکین باز كن

en: open graphic in a window
fa: گرافیک را در یک پنجره باز کن

en: set background to a picture
fa: به یک تصویر پشت زمینه تعین کن

en: Bold
fa: ضخیم

en: Italic
fa: مایل

en: Narrow
fa: باریک

en: Normal
fa: عادی

en: StruckOut
fa: بیرون برآمده

en: Underlined
fa: زیرخط کشیده شده

en: Choose your font
fa: رسم الخط عنوان ا انتخاب کنید

en: external font
fa: رسم الخط بیرونی

en: new size
fa: اندازه جدید

en: change color...
fa: تغییر رنگ...

en: new font name
fa: اسم رسم الخط جدید

en: emphasis
fa: تاکید

en: Font styles and sizes
fa: روشها و اندازه های رسم الخط

en: Enter the point size
fa: اندازه نقطه را وارد کنید
