eToys - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
fa: نسخه این فایل ({1})/ از نسخه فعلی پشتیبانی شده({2})/nبالاترهست.این شاید دارای خصوصیاتی باشد که پشتیبانی /n نمیشوند و شاید بطور درست نشان داده نشوند./nآیا شما مایل به ادامه هستید؟ 
    نسخه این فایل ({1})/ از نسخه فعلی پشتیبانی شده({2})/nبالاترهست.این شاید دارای خصوصیاتی باشد که پشتیبانی /n نمیشوند و شاید بطور درست نشان داده نشوند./nآیا شما مایل به ادامه هستید؟
    آیا شما میخواهید که ادامه دهید

en: open
fa: باز

en: open as Flash
fa: بحيث فلاش بازكن

en: open file as flash
fa: پرونده را بحيث فلاش بازكن

en: Enter the Smalltalk code to execute:
fa: کود گپ کوچک را وارد کن تا اجراء کند:

en: remove all actions
fa: همه کارها را حذف کن

en: set custom action
fa: کارهای عادتی را تعین کن

en: add project target
fa: هدف پروژه را اضافه کن

en: remove project target
fa: هدف پروژه را حذف کن

en: show compressed size
fa: مقدار فشرده شده را نشان بده

en: more smoothing
fa: هموارسازی بیشتر

en: turn off smoothing
fa: هموارسازی را خاموش کن

en: turn on smoothing
fa: هموارسازی را روشن کن

en: make controls
fa: کتنرول هارا بساز

en: open sorter
fa: جور كننده‌ را بازکن

en: Flash Player
fa: اجراکننده فلش

en: continue playing
fa: بازی را ادامه بده

en: play
fa: نواختن

en: stop
fa: توقف

en: stop playing
fa: بازی را متوقف کن
