eToys - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
fa: تلاش برای دوباره نام نهادن یک سند غیروسعت داده شده

en: delete old version
    cancel
fa: نسخه کهنه را حذف نمایید/کنسل

en: Failed to rename file
fa: موفق نشد که سند را دوباره نام گذاری نماید

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
fa: کوشش برای دوباره نام نهادن یک سند که باشد {1{واین قبلا موجود بوده است

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
fa: سند درداخل تمام محتویات سند /که توقع میرود رمزحرف کوچک را شامل باشد

en: fileIn entire file
fa: سند درتمام سند

en: filein
fa: سند در

en: remove lfs
fa: حذف Ifs

en: remove line feeds
fa: خط خوراکهارا حذف کن

en: remove line feeds in file
fa: خط خوراکهارا درسند حذف کن

en: create a new file
    choose another name
    cancel
fa: یک سند جدید ایجاد نمایید /یک نام دیگررا انتخاب کن/کنسل

en: Enter a new file name
fa: یک نام سند جدید را واردکن

en: {1}
    does not exist.
fa: {1}وجود ندارد

en: Could not delete the old version of that file
fa: نمیتواند که نسخه کهنه آن سندرا حذف نماید

en: overwrite that file\choose another name\cancel
fa: آن سند را چندین باربنویسید/یک نام دیگری انتخاب کنید/کنسل

en: Please close this to abort file opening
fa: لطفا این را بسته کنید تا بازکردن سند انجام نگردد

en: {1}
    already exists.
fa: قبلا موجود است{1

en: Cancel
fa: لغو

en: Choose another name
fa: نام دیگری انتخاب کنید
