eToys - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
fa: جاروبی برای تنظیم کوچکترین جزء

en: Broom
fa: جاروب

en: Graphics
fa: گرافیک ها

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
fa: مرا کش کن تا کوچکترین جزء دیگرردیف شود مرا کش کن تا کوچکترین جزئیات دیگر را تنظیم کنی. همراه با کلید شفت کش کن تا مرا بدون متاثر ساختن کوچکترین جزئیات دیگر حرکن دهی. مرا با کلید دومی موش کش کن تا مرکزها را تنظیم کنی. مرا کش کن تا کوچکترین جزئیات دیگر را تنظیم کنی. همراه با کلید شفت کش کن تا مرا بدون متاثر ساختن کوچکترین جزئیات دیگر حرکن دهی. مرا با کلید دومی موش کش کن تا مرکزها را تنظیم کنی.

en: A broom to align shapes with
fa: جاروبی برای تنظیم اشکال

en: Connector Broom
fa: جاروب متصل کننده

en: Connectors
fa: اتصال دهنده ها
