eToys - en to el translation catalogue (27 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
el: Αν είναι αληθές, να ρυθμίζεται ο διαμεσολαβητής http αυτόματα στην εκκίνηση. Προς το παρόν δουλεύει μόνο σε MacOS X

en: Host name or address?
el: Όνομα συστήματος ή διεύθυνση;

en: Document could not be fetched
el: Αδυναμία λήψης εγγράφου

en: Retry\Give Up
el: Προσπάθεια ξανά\Εγκατάλειψη

en: operation not supported
el: η ενέργεια δεν υποστηρίζεται

en: Server responded: {1}
el: Ο εξυπηρετητής ανταποκρίθηκε: {1}

en: Enter a new file name
el: Εισάγετε ένα νέο όνομα αρχείου

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
el: αντικατάσταση αυτού του αρχείου
    επιλογή άλλου ονόματος
    ακύρωση

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
el: Η αποστολή του {1} δεν πραγματοποιήθηκε ({2}).

en: (uploading {1}...)
el: (γίνεται αποστολή του {1}...)

en: No projects found for your criteria
el: Δεν βρέθηκαν έργα για τα κριτήρια σας

en: Server responded
el: Ο εξυπηρετητής ανταποκρίθηκε

en: (uploading
el: (αποστολή

en: An editor for the http proxy settings
el: Ένας επεξεργαστής για τις ρυθμίσεις διαμεσολαβητή http

en: http proxy editor
el: επεξεργαστής διαμεσολαβητή http

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
el: Διακομιστής μεσολάβησης με όνομα: '{1}' θύρα: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
el: Διακοπή χρήσης διακομιστή μεσολάβησης.

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Accept the proxy settings
el: Αποδοχή των ρυθμίσεων διαμεσολαβητή

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cancel the proxy settings
el: Ακύρωση των ρυθμίσεων διαμεσολαβητή

en: Port:
el: Θύρα:

en: Server Name:
el: Όνομα διακομιστή:

en: HTTP Proxy Editor
el: Επεξεργαστής διαμεσολαβητή HTTP

en: view this attachment
el: προβολή αυτού του συνημμένου

en: view this image attachment
el: προβολή αυτής της συνημμένης εικόνας

en: \save this attachment
el: \αποθήκευση αυτού του συνημμένου
